Udało się 🙂 Wszystkie drzewa mają już swoich PATRONÓW 🙂

101 Drzew dla Choszczna

Każdy ma szansę mieć własne drzewko, i to zarówno w mieście, jak i na terenie Gminy. Jeżeli chciałbyś zostać jego PATRONEM, nadać mu własne imię i razem z nami je posadzić, to wypełnij poniższy formularz. 

Zostań PATRONEM, nadaj imię

Kto tylko zechce. Osoba prywatna, stowarzyszenie, klub, szkoła, w zasadzie każdy  może zostać patronem drzewa. Wystarczy wpłacić 50 zł oraz wypełnić formularz. Akcja ma charakter dobrowolny. 

Wybierz lokalizacje

Za przygotowanie terenu i wskazanie konkretnych miejsc do przeprowadzenia akcji odpowiada organizator, ale możesz też wskazać wybrane przez siebie miejsce do posadzenia drzewa.

Mapa drzew

Wszystkie drzewa zostaną oznaczone na specjalnej, interaktywnej mapie. Znajdziemy tam m.in. zdjęcia i informacje o tym, kto i kiedy zostałem patronem oraz, jakie nadano mu imię.

Każde drzewko będzie posiadało kod QR

Na wszystkich drzewach umieszczony zostanie kod QR. Podchodząc z telefonem od razu będziemy mieli możliwość zeskanowania i otrzymania informacji m.in. o: gatunku, nadanym imieniu, kiedy zostało posadzone oraz dane patrona.

Ale o co chodzi? Wszystko tłumaczymy w tym filmiku… 

Ale o co chodzi?

W 2019 roku w naszej pięknej Gminie Choszczno, z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, posadzimy 101 drzew. Nadamy im też imiona. Zostanie stworzona specjalna, interaktywna mapka, na której każde z nich będzie oznakowane. Każdy, kto chciałby wesprzeć naszą akcję, może zostać nie tylko jego PATRONEM, ale także nadać mu imię i wspólnie z nami je posadzić. Na każdym z nich umieszczony zostanie tzw. kod QR, czyli już po zeskanowaniu telefonem, będziemy mogli poznać dane o drzewie. Aby zostać PATRONEM, należy wypełnić formularz i wpłacić 50 zł (płacimy za sadzonkę). Choć akcja ma charakter dobrowolny i proekologiczny, to nie bez znaczenia jest to, że już w niedalekiej przyszłości, każdy z nas może powiedzieć: - MAM W CHOSZCZNIE SWOJE DRZEWO 🙂